Skup motocykli, motorowerów, quadów całych, uszkodzonych i powypadkowych


ZADZWOŃ TERAZ
666 480 111

SKUP MOTOCYKLI

USZKODZONYCH I POWYPADKOWYCH

 

Czy Państwa motocykl uległ uszkodzeniu i nie opłaca się go naprawiać? Czy chcą Państwo odzyskać przynajmniej część pieniędzy z motoroweru po wypadku? Czy Państwa pojazd nie jest już w najlepszym stanie technicznym, lecz chcą sprzedać go Państwo w możliwie najkorzystniejszej cenie? Jeśli tak, to warto jest postawić na nasz skup motocykli powypadkowych, idealny wybór dla rozsądnego kierowcy. Niezależnie od tego, czy dany jednoślad jest nowy, w pełni sprawny, czy nadwyrężony licznymi awariami, my zajmiemy się jego wyceną i zakupimy go za możliwie korzystną cenę. Bardzo istotnie jest dla nas to, aby klient był usatysfakcjonowany z transakcji, dlatego utrzymujemy nasze usługi na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne oferty, a także pełną uczciwość i klarowność współpracy.

 

WIĘCEJ O FIRMIE »

Dlaczego warto wybrać nasz SKUP MOTOCYKLI?

Jako fachowy skup motocykli uszkodzonych, nie odstraszają nas nawet poważne usterki sprzętu. Wiemy, że niemal każdy jednośladowiec można odratować lub ewentualnie sprzedać na części – w zamian za stary, zniszczony pojazd, oferujemy zatem uczciwą kwotę pieniężną, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie Państwo są dla nas najważniejsi, dlatego nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę, w celu zapewnienia profesjonalnych, godnych polecenia usług. Zaufały nam już setki motocyklistów, a także entuzjastów motorowerów oraz quadów, którzy docenili nas za pomocną obsługę oraz bardzo atrakcyjny cennik. Działamy przede wszystkim na terenie Śląska oraz Małopolski, lecz nasz transport obejmuje także dalsze zakątki Polski.

 


Jakie pojazdy spełniają NASZE WYMAGANIA?

Nasz skup motorów obejmuje zdecydowaną większość jednośladowców, nawet tych o wyjątkowo złym stanie technicznym. Za jedyny wyjątek można uznać tu modele pochodzące z ChRL – jeśli Państwa pojazd został wyprodukowany poza Chinami, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów transakcji. Zapewniamy terminowość oraz klarowne warunki umowy, dlatego można na nas polegać!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń!

+48 666 480 111

Skup jednośladów – PROFESJONALIZM I PRZYSTĘPNOŚĆ