Skup motocykli, motorowerów i quadów w każdym stanie technicznym


ZADZWOŃ TERAZ
666 480 111

SKUP MOTOCYKLI I QUADÓW

W KAŻDYM STANIE TECHNICZNYM

 

Jako profesjonalna firma jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najbardziej atrakcyjne ceny oraz fachową i pomocną obsługę. Skup ścigaczy czy skup crossów – przyjmujemy niemal każdy rodzaj motocykli, quadów i jednośladowców. Tyczy się to także ich stanu technicznego – jako prawdziwi zawodowcy, wiemy, że niemal każdy pojazd można doprowadzić do stanu pełnej funkcjonalności, lub przynajmniej sprzedać go na części. Jeśli mieszkają Państwo w województwie śląskim bądź małopolskim, nasze usługi są na wyciągnięcie ręki!

 

 

WIĘCEJ O FIRMIE »

Rzecz jasna, nasza działalność pokrywa także resztę kraju – posiadamy własny, sprawny transport, dlatego docieramy do klienta błyskawicznie. Nam można zaufać! Zapewniamy bardzo atrakcyjną wycenę, nawet jeśli motor jest w naprawdę złej kondycji.

 

Uszkodzenia, awarie i usterki? DLA NAS TO NIE PRZESZKODA!

Stan techniczny Państwa pojazdu nie gra dla nas większej roli. Oczywiście, bierzemy go pod uwagę podczas wyceny, lecz zawsze staramy się zaoferować za tego typu motor uczciwą i zadowalającą kwotę. Jeśli interesuje Państwa skup motorów zabytkowych, które nie nadają się już do jazdy na publicznych drogach – my stanowimy idealne rozwiązanie. Możemy zapewnić:

  • szybkie określenie kondycji pojazdu
  • terminowy transport
  • dobry kontakt z klientem
  • atrakcyjne ceny

 

 

Można śmiało stwierdzić, że stanowimy najlepszy, operujący na rynku skup motocykli uszkodzonych, co potwierdzają setki zadowolonych klientów, którzy osobiście przekonali się o naszym profesjonalizmie.


Sprzedaż pojazdu po wypadku – NA NAS MOŻNA POLEGAĆ!

Jeśli interesuje Państwo skup motocykli powypadkowych, naszą firmę koniecznie należy wziąć pod uwagę! Nawet jeśli Państwa motorower czy quad są w kiepskim stanie technicznym, my zaoferujemy za nie najbardziej opłacalne ceny na rynku. Decydując się na nasze usługi, można liczyć na fachową obsługę i klarowne zasady współpracy. Duży nacisk kładziemy na to, aby klient był zadowolony z transakcji, zapewniając zaskakująco wysokie wynagrodzenie w zamian za Państwa używany jednośladowiec.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń!

+48 666 480 111

Skup jednośladów – PROFESJONALIZM I PRZYSTĘPNOŚĆ