Faq


ZADZWOŃ TERAZ
666 480 111

LISTA NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANYCH PYTAŃ

Jaki obszar obejmuje nasza działalność?

Skupiamy się przede wszystkim na dwóch, południowych województwach – śląskim oraz małopolskim. Tam właśnie znajduje się centrum naszej działalności i najłatwiej jest nam tam dotrzeć, dlatego chętnie przyjmiemy zdecydowaną większość ofert związanych ze sprzedażą jednośladowców i quadów. Nie oznacza to jednak, że pozostałe obszary Polski są poza naszym zasięgiem – jeśli dany motocykl spełni nasze wymagania, jesteśmy w stanie zapewnić możliwie szybki i sprawny transport także na inne rejony kraju.

Jakie stawki oferujemy?

To, ile jesteśmy w stanie zapłacić na dany motocykl, zdeterminowane jest przede wszystkim jego marką, stanem technicznym i stopniem zużycia. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę także dodatkową wartość kolekcjonerską, którą mogą posiadać modele starszych roczników, motocyklowe zabytki bądź unikaty. Tak czy inaczej – oferowane przez nas stawki należą do jednych z najatrakcyjniejszych na rynku, chętnie także podejmujemy się negocjacji ceny, aby upewnić się, że nasz klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Czy dysponujemy własnym transportem?

Jako profesjonalna firma z rozbudowanym zapleczem technicznym, dysponujemy własnym, dedykowanym transportem. Na miejsce docieramy punktualnie i trzymamy się wyznaczonych terminów. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy, które są w stanie zapewnić błyskawiczny, a przede wszystkim bezpieczny przewóz pojazdów. Jeśli sytuacja tego wymaga, docieramy także w bardziej wyizolowane zakątki kraju – wystarczy podać nam adres i pozostałe, niezbędne dane kontaktowe, ustalić datę spotkania, a resztą zajmiemy się już sami!

Jakiego typu pojazdy skupujemy?

Jesteśmy wyjątkowo wszechstronną firmą – interesuje nas bardzo szeroki zakres, rozmaitych pojazdów, zarówno jednośladów jak i dwuśladów. Można wymienić tutaj motocykle (choppery, crossy, ścigacze, turystyczne, szosowe), motorowery, skutery oraz lekkie pojazdy dwuśladowe (quady, buggy). Chętnie zakupimy także indywidualne części do motocykla, a także modele zabytkowe, których wartość na rynku jest znacznie wyższa. Zaznaczamy jednak, że nasza oferta nie obejmuje pojazdów produkcji chińskiej i podobnych imitacji.

Czy przeglądy mają dla nas duże znaczenie?

Motocykl posiadający aktualne przeglądy i dokumentację techniczną jest oczywiście bardziej atrakcyjnym nabytkiem, lecz my zakupimy także te, przy których tego typu formalności nie są uregulowane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie wycenić dany pojazd i ustalić jego faktyczną kondycję. Jeśli dysponują Państwo motorem bez dokumentacji, można śmiało skierować się do nas i skorzystać z naszej oferty – zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie, niezależnie od oficjalnego przeglądu.

Co zrobić w razie problemów z transakcją?

Dysponujemy dedykowaną obsługą klienta, dlatego w razie jakichkolwiek komplikacji jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową, gdzie odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu jednego dnia. Działamy sprawnie – szybko oferujemy racjonalne rozwiązania ewentualnych problemów, wystarczy przedstawić, na czym polegają i czego Państwo od nas oczekują. Zaznaczamy przy tym, że nasza działalność jest w pełni uregulowana pod względem formalnym i posiada stosowne uprawnienia do skupu pojazdów.

Jak zgłosić swój motocykl do sprzedaży?

Proces zgłoszenia motocyklu jest u nas bardzo prosty i zajmuje zaledwie kilka chwil. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić wyznaczony formularz, zawierając w nim wszystkie, wskazane informacje. Im więcej detali otrzymamy, tym szybciej będziemy mogli podjąć się z Państwem współpracy. Następnie, po skontaktowaniu się w celu ustalenia pozostałych szczegółów, dokonamy wyceny oraz określenia stanu technicznego pojazdu – na życzenie klienta możemy zapewnić także jego transport, nawet jeśli jest to duża odległość.

Jak odebrać pieniądze za motocykl?

Modele płatności. Największą popularnością cieszy się u nas gotówka – jeśli Państwo sobie tego życzą, możemy wręczyć pieniądze do ręki, tuż po podpisaniu dokumentów przekazu pojazdu. Duża część naszej działalności odbywa się jednak drogą elektroniczną, dlatego można zdecydować się także na wygodny przelew. Szczegóły zapłaty za motocykl są do uzgodnienia podczas wykonywania zgłoszenia sprzedaży pojazdu.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń!

+48 666 480 111

Skup jednośladów –PROFESJONALIZM I PRZYSTĘPNOŚĆ