Skup motocykli, motorowerów i quadów bez ubezpieczenia i badań technicznych


ZADZWOŃ TERAZ
666 480 111

SKUP MOTOCYKLI

BEZ UBEZPIECZENIA I BADAŃ TECHNICZNYCH

 

Niektóre pojazdy bardzo ciężko jest sprzedać z korzyścią. Jeśli Państwa jednoślad nie posiada stosownych ubezpieczeń i przeglądów technicznych, wiele skupów nie będzie nim zainteresowanych. W takich sytuacjach warto jest zwrócić się do nas! Jako fachowy skup motorowerów, quadów, skuterów i motocykli, nie tylko chętnie nabywamy modele nieubezpieczone – oferujemy za nie wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie, które z pewnością usatysfakcjonuje każdego klienta. Nas nie interesuje historia pojazdu – nawet jeśli dotykają go liczne usterki, nasze grono profesjonalistów z pewnością zrobi z niego użytek. Warto jest zatem nam zaufać i przekonać się, że nasz skup motorów jest uczciwy i niezawodny!

 

 

WIĘCEJ O FIRMIE »

Jakiego typu pojazdy akceptuje nasz
SKUP MOTOCYKLI, MOTOROWERÓW I QUADÓW?

Interesują nas nie tylko modele nowe i w pełni funkcjonalne, ale także te, których stan techniczny jest raczej wątpliwy, a brak ubezpieczeń oraz badań uniemożliwia ich dalsze użytkowanie. Istotną częścią naszej oferty jest także skup zabytków, które utraciły już uprawnienia do jazdy po drogach publicznych. Jako prawdziwi specjaliści, nie mamy najmniejszych problemów ze spożytkowaniem nawet najbardziej uszkodzonych modeli, dlatego możemy zagwarantować Państwu uczciwą i korzystną wycenę pojazdu. Działamy szybko i sprawnie, zawsze utrzymując dobry kontakt z klientem, negocjując optymalną cenę i jasno przedstawiając szczegóły transakcji.


Skup motocykli dla każdego – DLACZEGO NASZA OFERTA JEST WYJĄTKOWA?

Istnieją dziesiątki powodów, dla których warto jest postawić właśnie na naszą firmę. Do naszych największych atutów zalicza się:

  • błyskawiczną realizację transakcji
  • dobre ceny
  • własny transport
  • niskie wymogi wobec zakupionego sprzętu
  • atrakcyjne warunki współpracy

 

 

Obszar naszej działalności to przede wszystkim Małopolska oraz Śląsk, lecz tak naprawdę nie ograniczamy się wyłącznie do tych dwóch województw, chętnie przyjmując oferty także z innych obszarów kraju. Jako profesjonalny skup jednośladów, stawiamy dobro naszych klientów na pierwszym miejscu, zawsze dbając o ich zadowolenie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń!

+48 666 480 111

Skup jednośladów – PROFESJONALIZM I PRZYSTĘPNOŚĆ