O naszej firmie


ZADZWOŃ TERAZ
666 480 111

WITAJ W NASZYM
SKUPIE MOTOCYKLI

Zapoznaj się z naszą dobrą ofertą i skontaktuj się z nami!

Czy chcą Państwo pozbyć się swojego starego motocykla? Czy poszukują Państwo fachowego skupu, przyjmującego wiele rodzajów jednośladowców i nie tylko? Czy liczą Państwo na atrakcyjne ceny oraz sprawną i uprzejmą obsługę? Jeśli tak, to nasza firma z pewnością stanie na wysokości zadania! <strong>Skup motorów</strong> to nasza specjalność – na rynku operujemy już od dawna, zawsze czyniąc wszystko, aby tylko spełnić oczekiwania klienta. Z chęcią przyjmiemy niemal każdy motor, quad czy skuter, nawet jeśli ich stan pozostawia wiele do życzenia. Bardzo istotne są dla nas klarowne zasady współpracy oraz profesjonalne podejście – zaufało nam już mnóstwo klientów z całej Polski, ceniąc nas za uczciwość, sprawność i bardzo atrakcyjne oferty.

  • bezpieczna transakcja!
  • gotówka w ten sam dzień!

 


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ »

Duży nacisk kładziemy na to, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Nasza działalność skupia się na województwie śląskim oraz małopolskim, lecz jesteśmy gotowi przyjąć oferty z całego kraju. Dysponujemy dobrym zapleczem technicznym – własny transport umożliwia nam odbiór pojazdu nawet z daleka, dlatego jeśli posiadają Państwo zbyteczny motor czy skuter, warto jest zwrócić się właśnie do nas! Stawiając na naszą, niepowtarzalną ofertę, można liczyć na:

 

  • szybki dojazd i terminowość
  • korzystną wycenę
  • jasne warunki współpracy
  • pełen profesjonalizm
  • dobry kontakt z klientem

 

 

Zapewniamy jedne z najlepszych cen na rynku – nasz skup motorów szosowych płaci dobrze i bez komplikacji, dlatego możemy poszczycić się zaufaniem konsumenckim, renomą oraz bardzo pozytywnymi opiniami.

 

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami?

 

Na tle innych skupów jednośladowców i quadów wyróżniamy się tym, ze nieustannie się rozwijamy i usprawniamy naszą ofertę, aby zawsze wychodzić oczekiwaniom klienta naprzeciw. W naszej działalności przyświeca nam pasja oraz zaangażowanie, a także chęć zapewnienia Państwu najlepszej, dostępnej na rynku obsługi. Jeśli chodzi o sprzedaż motocykli, warto na nas postawić, gdyż na próżno jest szukać w tej branży większego specjalisty!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń!

+48 666 480 111

Skup jednośladów – PROFESJONALIZM I PRZYSTĘPNOŚĆ